Servis & Bakım

Servis & Bakım


Gönder


BAKIM PROSEDÜRÜ

 Sulu Sakşın filtresi ve Cerrahi aspiratör filtresinin temizlenmesi Kreşuar bloğunun kapağını çekerek açın. Sakşın (ince hortum) ve Cerrahi hortum (kalın hortum) larının giriş yaptığı beyaz kapakları sola çevirerek açın. İçerisindeki sarı filtreleri çıkarın ve içi dolmuş olan filtreyi boşalttıktan sonra yıkayıp yerine takınız.

 Katı atık tutucu haznesinin temizlenmesi Kreşuar bloğunun alt kısmında bulunan şeffaf kavanozu sola çevirerek çıkarın. İçinde biriken katı atıkları boşalttıktan sonra yıkayıp yerine monte edin. UYARI: Kavanozu yerine monte ederken ağzındaki siyah veya beyaz lastik contayı takmayı unutmayınız!


 Kreşuar filtresinin temizlenmesi Kreşuar çanağının içindeki mantarı kaldırıp, giderdeki plastik filtreyi çıkarıp temizleyip tekrar yerine takın.


 Kreşuar giderinin temizlenmesi Kreşuar çanağının içindeki mantarı ve filtreyi çıkarın. Gidere sadece sıvı lavabo açıcı dökerek gider hortumlarının temizliğini yapın. UYARI: Bu işlemin sadece ayda bir defa yapılması uygundur. Kesinlikle toz lavabo açıcı kullanmayınız! Önerilen temizlik ürünü olarak MR MUSCLE° sıvı lavabo açıcıyı kullanabilirsiniz.


 Plastik yüzeylerin temizlenmesi Hekim tedavi tableti plastiği ve asistan kumanda paneli plastiği dâhil olmak üzere tüm plastik yüzeylerin temizliğini yüzey dezenfektanı ile temizleyiniz. UYARI: Dezenfektanı plastik yüzeye direkt olarak uygulamayın! Dezenfektanı kullanılan bez vb. ürüne sıktıktan sonra yüzeyi siliniz.


 Metal aksamların ve Döşeme yüzeyinin temizlenmesi Tüm metal aksamları ve döşeme yüzeyini nemli bir bezle temizleyiniz. UYARI: Döşeme üzerine kesinlikle dezenfektan vb. kimyasal uygulamayınız.

+90 545 455 72 75 +90 544 488 58 70